vlasy - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - vlasy

vlasy

Zobrazujú sa všetky vlasy z článkov a recenzií z celej webstránky

Nové trendy, nové účesy, nové predlžené vlasy

Nové trendy, nové účesy, nové predlžené vlasy

Keď si dáma sadne do kaderníckeho salónu, má veľké očakávania a predstavy o tom ako by chcela po niekoľkých “hodinách“ vyzerať. Aby sa jej predstava stretla so skutočnosťou, je potrebné aby pri tejto premene bol aj skúsený odborník od “fachu”, ktorý vie čo a kde môže zmeniť. Často sa stáva, že do kaderníckeho salónu príde mladá “absolventka školy” s obrázkom jej ženského idolu a žiada aby ju podľa známej modelky, či herečky ostrihali, prefarbili vlasy a nakoniec jej vlasy aj predĺžili. Pritom jej vlasy sú tak riedke alebo zničené, že by jej takáto procedúra a zmena “k lepšiemu” mohla aj uškodiť. “Nie každá môže byť modelka a nie každá môže mať krásne vlasy”.

celý článok

Túžba žien po dlhých vlasoch ich privádza do stresu

Túžba žien po dlhých vlasoch ich privádza do stresu

Mnohé ženy sa boja experimentovať so svojimi vlasmi. Boja sa, že ich zničia, že sa im vlasy znehodnotia, ba dokonca im vlasy vypadajú. Primeraný strach nezaškodí a niekedy môže byť opodstatnený. Určite ste sa stretli s touto vetou: „Také nervy som mala, že mi až vlasy vypadali“ a ono to je aj pravda. Stres vlasom krásu nedodá, preto buďte optimistické a „NESTRESUJTE“. J S vlasmi môžete experimentovať, len pamätajte, že všetkého veľa škodí... pritom jednoducho pripnuté CLIP-in vlasy alebo profesionálne predĺžené vlasy môžu byť spôsobom, aby vlasy boli dlhšie a hustejšie.

celý článok

Ako predĺžiť životnosť predĺžených vlasov?

Ako predĺžiť životnosť predĺžených vlasov?

Hneď potom ako ste si vlasy na predĺženie zakúpili, je potrebné dobre a správne sa o ne postarať. Ak budete dodržiavať určité pravidlá, môžu Vaše predlžené vlasy vyzerať dobre a vydržia dlhú dobu. Predľžené vlasy sú vynikajúcim módnym doplnkom, ale sú aj drahé. Preto je dobré ich životnosť predĺžiť tak, ako sa len dá. Ak sa budete držať niekoľkých pravidiel, ( niektoré sme už spomínali), vlasy Vám vydržia dlhšie.

celý článok

Dôvody vypadávania vlasov a prevencia

Dôvody vypadávania vlasov a prevencia

Viete o tom, že keď zbadáte nadmerné množstvo vypadaných vlasov, už ste ich stratili oveľa viac ako ich vidíte? Dobrá starostlivosť a prevencia Vám pomôžu tento „malý“ hendikep trochu zmierniť.

celý článok

Plesová sezóna

Plesová sezóna

Ples je jedným z najkrajších okamžikov, ktorý si môžeme na rozdiel od svadby, stužkovej slávnosti, alebo promócií zopakovať kedykoľvek a aj niekoľkokrát v roku, ak samozrejme rátame samé seba.

celý článok

Vypadávanie vlasov môžete zmierniť, alebo aj úplne zastaviť.

Vypadávanie vlasov môžete zmierniť, alebo aj úplne zastaviť.

Je mnoho spôsobov ako to dosiahnuť. Samozrejme, že nie všetky metódy vedú k želanému výsledku. Ak použijete nesprávnu metódu na skrášlenie vlasov a zároveň sa budete snažiť neovereným výrobkom zastaviť vypadávanie vlasov, môže dokonca dôjsť k pravému opaku a Vaše vlasy budú padať ešte viac. Preto zvážte a až po dohode s lekárom „experimentujte“.

celý článok

10 prikázaní pre krásne vlasy

10 prikázaní pre krásne vlasy

Aj keď je pravda, že muži si na ženách všímajú rôzne časti tela, lesklé a hebké vlasy ženu zvýraznia a dodajú jej zaujímavý vzhľad. Obrázky časopisov a modelky na titulných stranách hýbu trendom ale je nesporné, že krásne vlasy = zdravé vlasy. Teda ak sa pozeráte na krásne vlasy, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou pozeráte na vlasy zdravé.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku