osvetlenie - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - osvetlenie

osvetlenie

Zobrazujú sa všetky osvetlenie z článkov a recenzií z celej webstránky

Solárne lampy

Solárne lampy

Rozmýšľali ste nad osvetlením chodníka v záhrade, alebo osvetlením terasy ale nemáte chuť ťahať po záhrade elektrické káble? Odpoveďou na požiadavky zákazníkov na bezdrôtové osvetlenie záhrady sú solárne lampyTieto lampy sú tým pádom šetrným osvetlením v záhrade, na svoju prevádzku nepotrebujú žiadne dodatočné napájanie ani káble. V dnešnej dobe sú solárne články kvalitné a dostatočne citlivé, takže aj keď nie je slnečné počasie dostatočne nabijú akumulátor lampy.

celý článok

Zrkadlové svietidlá

Zrkadlové svietidlá

Zrkadlové svietidlá patria do kategórii pomocných alebo prídavných svetiel, ktoré zabezpečujú vyšší komfort využívania danej oblasti. Veľmi často sa s nimi môžete stretnúť v kúpeľniach, kde sú umiestňované do bezprostrednej blízkosti pracovnej plochy. Kúpeľňa však zďaleka nemusí byť jediným miestom použitia.

celý článok

Zásuvkové svietidlá

Zásuvkové svietidlá

Poznáte to, chcete si niekde posvietiť, ale stojanovú lampu nemáte kde postaviť. Našťastie máte k dispozícií zásuvku. Máte dve možnosti, buď vyvŕtať dieru do steny a umiestniť tam nástenné svietidlo, alebo v prípade, ak ho potrebujete iba dočasne, môžete siahnuť po zásuvkovom svietidle.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku