Reštaurácie

firmy - Články - Reštaurácie

Terchovská koliba - oplatí sa v nej zastaviť

Terchovská koliba - oplatí sa v nej zastaviť

Máte chuť na tradičné slovenské špeciality a poctivú domácu kuchyňu? Zastavte sa po ceste v Terchovej a navštívte Hotel diery, ktorého súčasťou je tradičná Terchovská koliba. Navštíviť túto kolibu môžete aj po návrate z niektorej turistickej vychádzky v Jánošíkových dierach. Koliba je výborným východiskovým bodom, kde sa priamo pred Kolibou nachádza veľké parkovisko a priamo tu začínajú najkrajšie okruhy tiesňavami v Jánošíkových Dierach. Po nádherných zážitkoch z turistiku Vám dobre padne obed alebo večera v príjemnom prostredí s ľudovou muzikou.

celý článok

Svadba v Terchovej

Svadba v Terchovej

Chystáte svadbu v Žiline a okolí a hľadáte vhodnú svadobnú sálu, v ktorej by ste mohli zorganizovať svadobnú hostinu? Iba 26 km od Žiliny v Terchovej máte možnosť využiť služby novo zrekonštruovanej svadobnej miestnosti v hoteli Diery***. V tomto terchovskom hoteli Vám svadobnú sálu pripravia na mieru presne podľa vašich predstáv a to až pre 100 osôb. Svadobnú hostinu Vám pripravia podľa Vášho výberu a zabezpečia príjemnú a pozornú obsluhu.

celý článok

Pizza konečne pri Bratislave v Rusovciach za vynikajúcu cenu

Pizza konečne pri Bratislave v Rusovciach za vynikajúcu cenu

Rusovský penzión a Rusovská reštaurácia pri Bratislave s potešením oznamuje, že od apríla 2012 bude v reštaurácii ponúkať pizzu. Aj vy si budete môcť vybrať z desiatich druhov pizze: Margherita, kukuricová, šunková, šunkovo-šampiňónová, tuniaková, vegetariánska, Hawai, salámová, pikantná a Gazdovská. Jedálny lístok teda rozšírili o pizzu a ak prídete s partnerom, ktorý má chuť na iné, potom stále platí, že máte možnosť objednania  aj ďalších vynikajúcich a chutných jedál podľa aktuálneho jedálneho lístka. Rusovský penzión sa pre podávanie Pizze v reštaurácii rozhodol z dôvodu  doplnenia špecialít, ale hlavne z dôvodu toho, že je o pizzu v Bratislave i pri nej  veľký záujem.

celý článok

Kam na Pizzu pri Bratislave?

Kam na Pizzu pri Bratislave?

Pizza je jedno z najobľúbenejších jedál. Pochádza z Talianska ako národné tradičné jedlo, ktoré sa stalo celosvetovým lídrom medzi gurmánskymi jedlami. Pizzu si obľúbili aj Slováci. A aj tu na Slovensku je Pizza, ako doma (v Taliansku) jedným z najjedávanejších jedál. Múčne jedlá sa len tak „neprejedia“, takže nemusíte mať obavu, že sa pizze prejete. Pizzu môžete jesť aj jeden - dvakrát do týždňa a poniektorí by ju možno zvládli jesť denno denne ako chlieb.

celý článok