Recenzie firiem

firmy - Recenzie firiem

Recenzie a hodnotenia firiem, ponuky služieb a predstavenie firmy.

Kategórie firemných recenzií

Najnovšie recenzie a hodnotenia firiem

Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery

Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery

Hotel Diery ponúka príjemné a komfortné ubytovanie v Terchovej v kompletne zrenovovaných 20 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC, LCD káblovou televíziou. K dispozícií sú aj rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok, prípadne pridania detskej postielky bez poplatku. Väčšina izieb má buď balkón alebo terasu. Okrem ubytovania v útulne zariadených izbách sú v ponuke hotela aj apartmány s vyšším štandartom a veľmi pekným výhľadom. V hoteli sa nachádzajú apartmány typu 2+1, 2+2+1 a 3+1 s oddelennými izbami. Na všetkých izbách je bezplatné wifi pripojenie na internet.

celý článok

Brány, ploty a mreže - Kovovýroba Mapeka s.r.o.

Brány, ploty a mreže - Kovovýroba Mapeka s.r.o.

Brány, ploty a mreže sú súčasťou, každého rodinného domu, alebo takmer každého obydlia, kde chceme zachovať bezpečnosť a ochrániť majetok a osoby, esteticky skrášliť prostredie alebo zaujať pozornosť.

celý článok

Rezanie vŕtanie v Bratislave

Rezanie vŕtanie v Bratislave

Predstavenie firmy Saveexpressprofi, s.r.o. ktorých hlavnou činnosťou je rezanie železobetónu, rezanie do panelu, jadrové vŕtanie v Bratislave: Sme firma, ktorá sa zaoberá prevažne odbornými rekonštrukčnými stavebnými prácami, to jest rezaním a vŕtaním betónu, železobetónu i rekonštrukciami celých stavieb. Našim zámerom je, aby náš zákazník dostal spoľahlivú a presne vykonanú prácu, po ktorej sa sám rozhodne, či bude chcieť vykonať aj iné ďalšie súvisiace práce. Rekonštrukčné práce robíme zásadne po presnom definovaní rozsiahlosti prác, výkresovej a inej dokumentácie, ktorú prekonzultujeme pre začatím rekonštrukcie.

celý článok

Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Rusovský penzión ponúka ubytovanie iba 13 km od centra Bratislavy v mestskej časti Bratislava-Rusovce. Penzión ma dve samostatné časti, pod ktorými sa prezentuje. Je to Rusovská reštaurácia zvaná tiež Britva a Rusovský Penzión. Do reštaurácie sa ľudia nemuseli naučiť chodiť, jednoducho tam chodia, odkedy reštaurácia fungovala.

celý článok