Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

firmy - Recenzie firiem - Recenzie ubytovania - Recenzie penziónov - Ubytovanie v penzióne pri Bratislave
Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Rusovský penzión ponúka ubytovanie iba 13 km od centra Bratislavy v mestskej časti Bratislava-Rusovce. Penzión ma dve samostatné časti, pod ktorými sa prezentuje. Je to Rusovská reštaurácia zvaná tiež Britva a Rusovský Penzión. Do reštaurácie sa ľudia nemuseli naučiť chodiť, jednoducho tam chodia, odkedy reštaurácia fungovala.

Rusovský Penzión s reštauráciou nájdete približne v strede Rusoviec. Z penziónu je blízko do Rusovského lesa a parku, k Rusovským jazerám ale hlavne tam, kde sa radi vrátite.

Keďže ste už mimo Bratislavy, resp. na jej okraji, penzión vám vyjde v ústrety aj čo sa týka vidieckeho prostredia, príjemnej atmosféry dýchajúcej pokojným miestom a samozrejme cenou. Reštaurácia je známa práve kvôli polohe, ktorú vyhľadávajú korčuliari, cyklisti, turisti z Maďarska a Rakúska. Ale nie to robí reštauráciu reštauráciou, veď čo by to bola za reštaurácia, keby v nej dobre nevarili? Prišiel by tam niekto? A ostal by niekto verný Rusovskej reštaurácii, keby sa dobre nenajedol?

Hlavnými špecialitami, ktorými Vás ponúknu je 15 druhov jedál z rýb a v ich jedálnom lístku nájdete studené a teplé predjedlá, polievky, jedlá z hovädzieho a bravčového mäsa, zverinu ako napríklad jeleň a diviak, cestoviny, ale aj bezmäsité jedlá, veľké a malé šaláty, rôzne prílohy k jedlu, kompóty a dezerty... Celý jedálny lístok si môžete pozrieť priamo na stránke Rusovského penziónu. Dnes sa v Rusovskej reštaurácii konajú rôzne svadby pre 50 osôb, oslavy, večierky a pod. Rusovský penzión výborne poslúži ako svadobná sala pri Bratislave s možnosťou ubytovania hostí.

Dobré ubytovanie nemusí byť vždy drahé! Toto sa dá povedať aj o Rusovskom penzióne. Keď sa chcete presvedčiť, pozrite si zariadenie penziónu, alebo ho rovno navštívte. Penzión má kapacitu 30 lôžok, pričom sú tam 3 jednolôžkové izby, 7 dvojlôžkových s prístelkou a dva apartmány s možnosťou extra lôžka, celkovo 12 izieb s možnosťou ubytovania pre 30 osôb. Na každej izbe sa nachádza samostatná sprcha+WC, televízor. Pre ubytujovaných hostí je pripravené vlastné parkovisko, zdarma wifi internet v celom penzióne.


Firmu nájdete na webstránke Ubytovanie pri Bratislave - www.rusovskypenzion.sk

Fotky Rusovského penziónu pri Bratislave


Ubytovanie v penzióne pri Bratislave má označenia

Penzióny, Penzióny pri Bratislave, Ubytovanie, Ubytovanie pri Bratislave,

Súvisiace články