Ubytovanie pri Bratislave - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - Ubytovanie pri Bratislave

Ubytovanie pri Bratislave

Zobrazujú sa všetky Ubytovanie pri Bratislave z článkov a recenzií z celej webstránky

Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Rusovský penzión ponúka ubytovanie iba 13 km od centra Bratislavy v mestskej časti Bratislava-Rusovce. Penzión ma dve samostatné časti, pod ktorými sa prezentuje. Je to Rusovská reštaurácia zvaná tiež Britva a Rusovský Penzión. Do reštaurácie sa ľudia nemuseli naučiť chodiť, jednoducho tam chodia, odkedy reštaurácia fungovala.

celý článok

Prímestské penzióny sú vo výhode, alebo nevýhode?

Prímestské penzióny sú vo výhode, alebo nevýhode?

Prímestský penzión môže byť výhodou, ak ponúka kvalitné a lacné teda primerane „cenné“ služby oproti mestu. Môže byť aj riešením v prípade, že plánujete počas svojho pobytu navštevovať  mesto, pri ktorom sa penzión nachádza.  Ak porovnáme penzión napríklad s hotelom, potom v penziónoch vládne komornejšia atmosféra. Stravovacie služby a zábava počas dňa i večer sú dnes už samozrejmé aj pre penzión.  Ceny za služby sú v penziónoch výhodnejšie ako v hoteloch, teda nielen za jedlo zaplatíte menej ale aj za ubytovanie a v neposlednom rade aj za všetky služby, ktoré penzión poskytuje.

celý článok

Bratislava je na turistov pripravená

Bratislava je na turistov pripravená

Či už idete do Bratislavy rekreovať, stráviť príjemnú dovolenku, alebo pre obchodný, alebo akýkoľvek iný účel, mali by ste vedieť, že Bratislava disponuje množstvom hotelov a penziónov, ktoré sú na Vás pripravené.  Ak sa chystáte do Bratislavy, potom je pre Vás asi dôležité kde sa hotel, alebo penzión v Bratislave, či pri Bratislave nachádza. Ako je situovaný a ako je spojený s akoukoľvek časťou mesta i mimo neho. Pre uľahčenie hľadania čítajte tento článok až do konca.

celý článok

Penzión - príjemné ubytovanie

Penzión - príjemné ubytovanie

Penzióny sú odjakživa určené na krátky pobyt s dobrou stravou a primeranou cenou. Kedysi boli penzióny bez služieb a vybavené len na to, aby si pocestný zložil hlavu, ráno sa naraňajkoval a šiel ďalej. Penzión bol vybavený jednoducho a väčšinou bol spojený s malou krčmou, či výčapom. Dnes sa však štandard niektorých penziónov približuje štandardu hotelov a niekedy ich, trúfame si povedať, aj  tromfne. Penzióny boli menšie ako hotely a prispôsobené základným potrebám ubytovaných hostí.

celý článok

Romantický Valentín 2012 Bratislava

Romantický Valentín 2012 Bratislava

Deň Sv. Valentína, valentínsky pobyt s ubytovaním, valentínska romantická večera, valentínske prekvapenie a to všetko každý rok čaká na pravých zaľúbencov.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku