darčeky - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - darčeky

darčeky

Zobrazujú sa všetky darčeky z článkov a recenzií z celej webstránky

Darček v podobe šperku, či bižutérie poteší každú ženu

Darček v podobe šperku, či bižutérie poteší každú ženu

Každá žena túži byť očarujúca, príťažlivá, obdivovaná a niekým milovaná. Príjemné potešenie v podobe darčeka pre ženu môže mužovi často vyriešiť mnoho problémov, ktoré sa dajú takým malým „kúskom“ ľahko vyžehliť. Náušnice, prsteň alebo zrkadielko môžu byť tým pravým orechovým pre ženu, ktorá je niečím rozladená, napríklad predchádzajúcou hádkou pred obedom. Večer ju jednoducho pozvete do kaviarne, alebo na večeru pri sviečkach, k tomu kvet a možno stačí len maličkosť ako napríklad kúsok bižutérie so Swarovski krištáľom a svet okolo nej včetne Vás sa zmení.

celý článok

Tip na originálny darček

Tip na originálny darček

Poznáte to blíži sa sviatok Vášho blízkeho a vy hľadáte, čím by ste ho obdarovali. Na internete našťastie existujú web stránky s tipmi na darčeky, členené podľa toho, či chcete obdarovať muža, ženu alebo deti, prípadne členenie na darčeky podľa sviatku, k narodeninám, výročiu alebo vianočné darčeky. Dnes sa pozrieme na zopár darčekov dovezených z Ázie. Ide o ručne vyrábané výrobky, ktoré je možné objednať v eshope, alebo vyzdvihnúť osobne v predajni v Bratislave.

celý článok

Romantický Valentín 2012 Bratislava

Romantický Valentín 2012 Bratislava

Deň Sv. Valentína, valentínsky pobyt s ubytovaním, valentínska romantická večera, valentínske prekvapenie a to všetko každý rok čaká na pravých zaľúbencov.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku