Brány, ploty a mreže - Kovovýroba Mapeka s.r.o.

firmy - Recenzie firiem - Recenzie stavebných firiem - Brány, ploty a mreže - Kovovýroba Mapeka s.r.o.
Brány, ploty a mreže - Kovovýroba Mapeka s.r.o.

Brány, ploty a mreže sú súčasťou, každého rodinného domu, alebo takmer každého obydlia, kde chceme zachovať bezpečnosť a ochrániť majetok a osoby, esteticky skrášliť prostredie alebo zaujať pozornosť.

Spoločnosť Mapeka s.r.o. vyrába kovové, nerezové a kované brány a ploty, garážové brány, brány priemyselné, ďalej záhradné brány, bránky a ploty vhodné pre oplotenie rodinných domov. Realizácie brán, plotov a mreží sa vytvárajú  v dielňach v blízkom okolí Bratislavy. Z hľadiska estetiky vyrábajú brány a ploty kované, ktoré prostredníctvom umeleckého spracovania kovov – umeleckého kováčstva vedia vyrobiť presne podľa, takmer akýchkoľvek požiadaviek klienta. Je tu možnosť  vybrať si podľa druhu materiálu, kombinácií materiálov- kov, drevo, plast, sklo, potom podľa druhu spracovania a opracovania povrchovej úpravy brán, plotov a všetkých podobných komponentov.

Podľa náročnosti spracovania kovu a podľa použitých prvkov sa potom odvíja cena plotu, či brány. Preto ak potrebujete bránu, plot, pozerajte na kvalitu opracovania a životnosť  materiálov, z ktorých sú vyrobené.

Ďalšou kapitolou sú mreže. Tie sa vyrábajú z „pevnej“ ocele, aby sa zachovala ich funkčnosť – ochrana majetku a osôb. Pričom sa berie do zreteľa komfort a štýl, estetika a to, aby všetky prvky použité na kovovej mreži boli zladené s celkovou architektúrou domu a okolia, priemyselnej budovy, či úradu, kancelárie, alebo aj nemocnice.

Okrem toho, že firma Mapeka s.r.o. vyrába  a dodáva zákazníkom kovové konštrukcie z konštrukčnej ocele, hliníkových zliatin (avial) a antikorových materiálov ako napríklad antikoro, sa venuje aj umeleckému kováčstvu, kde sa medze vo variabilite prevedenia nekladú.

Ďalej sú schopní uspokojiť  zákazníkov v oblasti automobilového priemyslu, podľa požiadaviek a podľa náročnosti, či dopytu po množstve rôznych kovových, antikorových a inak spracovaných komponentov.

Firma Mapeka s r.o. sídli v Bratislave - Záhorskej Bystrici s prevádzkou v Stupave, kde sú zámočnícke dielne, kovovýroba a samostatné spracovanie kovových výrobkov brán, plotov a mreží.


Firmu nájdete na webstránke Kovovýroba Bratislava

Fotky realizovaných brán, plotov a mreží v Bratislave a okolí


Brány, ploty a mreže - Kovovýroba Mapeka s.r.o. má označenia

brány a ploty, brány bratislava, brány na predaj, brány rodinných domov, Firma mapeka recenzie , oplotenie a ploty, ploty, ploty bratislava, ploty bratislavský kraj,