Recenzie ubytovania

firmy - Recenzie firiem - Recenzie ubytovania
Chcete si nájsť kvalitné ubytovanie na Vašu letnú alebo zimnú dovolenku, pobyt v niektorom z miest Slovenska a hľadáte informácie o ubytovacích zariadeniach. Možno Vám pomôžu uverejnené recenzie. Ponúkate ubytovanie na Slovensku a chcete zviditeľniť Váš hotel alebo penzión, ponúkame Vám možnosť uverejniť recenziu Vášho hotela alebo penziónu.

Kategória "Recenzie ubytovania" obsahuje:

Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery

Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery

Hotel Diery ponúka príjemné a komfortné ubytovanie v Terchovej v kompletne zrenovovaných 20 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC, LCD káblovou televíziou. K dispozícií sú aj rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok, prípadne pridania detskej postielky bez poplatku. Väčšina izieb má buď balkón alebo terasu. Okrem ubytovania v útulne zariadených izbách sú v ponuke hotela aj apartmány s vyšším štandartom a veľmi pekným výhľadom. V hoteli sa nachádzajú apartmány typu 2+1, 2+2+1 a 3+1 s oddelennými izbami. Na všetkých izbách je bezplatné wifi pripojenie na internet.

celý článok

Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Ubytovanie v penzióne pri Bratislave

Rusovský penzión ponúka ubytovanie iba 13 km od centra Bratislavy v mestskej časti Bratislava-Rusovce. Penzión ma dve samostatné časti, pod ktorými sa prezentuje. Je to Rusovská reštaurácia zvaná tiež Britva a Rusovský Penzión. Do reštaurácie sa ľudia nemuseli naučiť chodiť, jednoducho tam chodia, odkedy reštaurácia fungovala.

celý článok