tipy na darčeky - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - tipy na darčeky

tipy na darčeky

Zobrazujú sa všetky tipy na darčeky z článkov a recenzií z celej webstránky

Darček v podobe šperku, či bižutérie poteší každú ženu

Darček v podobe šperku, či bižutérie poteší každú ženu

Každá žena túži byť očarujúca, príťažlivá, obdivovaná a niekým milovaná. Príjemné potešenie v podobe darčeka pre ženu môže mužovi často vyriešiť mnoho problémov, ktoré sa dajú takým malým „kúskom“ ľahko vyžehliť. Náušnice, prsteň alebo zrkadielko môžu byť tým pravým orechovým pre ženu, ktorá je niečím rozladená, napríklad predchádzajúcou hádkou pred obedom. Večer ju jednoducho pozvete do kaviarne, alebo na večeru pri sviečkach, k tomu kvet a možno stačí len maličkosť ako napríklad kúsok bižutérie so Swarovski krištáľom a svet okolo nej včetne Vás sa zmení.

celý článok

Vianočné svietidlá

Vianočné svietidlá

Kúpa vianočných svietidiel si vyžaduje čas a ten si pred Vianocami sotva „kúpite.“ Vianočné svietidlá (svetielka) by mali byť pekné, farebné, teda primerane prispôsobené vianočným ozdobám, mali by byť bezpečné. Vianočné svetielka nenadchýnajú len deti, ale niečo čarovné v sebe ukrývajú aj pre nás dospelákov.

celý článok

Svietidlá z prírodných materiálov

Svietidlá z prírodných materiálov

Máte radi prírodné materiály a v takomto prírodnom štýle si zariaďujete bývanie? Ak hľadáte originálne svietidlá z prírodných materiálov do vášho príbytku, môžete sa inšpirovať unikátnymi svietidlami a lampami z kukiel priadky morušovej, svietidlami z liany, kôry morušovníka a ratanového vlákna. Ide o svietidlá vyrábané v Ázii, ktoré na Slovensku predáva eshop www.amandari.sk

celý článok

Tip na originálny darček

Tip na originálny darček

Poznáte to blíži sa sviatok Vášho blízkeho a vy hľadáte, čím by ste ho obdarovali. Na internete našťastie existujú web stránky s tipmi na darčeky, členené podľa toho, či chcete obdarovať muža, ženu alebo deti, prípadne členenie na darčeky podľa sviatku, k narodeninám, výročiu alebo vianočné darčeky. Dnes sa pozrieme na zopár darčekov dovezených z Ázie. Ide o ručne vyrábané výrobky, ktoré je možné objednať v eshope, alebo vyzdvihnúť osobne v predajni v Bratislave.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku