dlhé vlasy - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - dlhé vlasy

dlhé vlasy

Zobrazujú sa všetky dlhé vlasy z článkov a recenzií z celej webstránky

Túžba žien po dlhých vlasoch ich privádza do stresu

Túžba žien po dlhých vlasoch ich privádza do stresu

Mnohé ženy sa boja experimentovať so svojimi vlasmi. Boja sa, že ich zničia, že sa im vlasy znehodnotia, ba dokonca im vlasy vypadajú. Primeraný strach nezaškodí a niekedy môže byť opodstatnený. Určite ste sa stretli s touto vetou: „Také nervy som mala, že mi až vlasy vypadali“ a ono to je aj pravda. Stres vlasom krásu nedodá, preto buďte optimistické a „NESTRESUJTE“. J S vlasmi môžete experimentovať, len pamätajte, že všetkého veľa škodí... pritom jednoducho pripnuté CLIP-in vlasy alebo profesionálne predĺžené vlasy môžu byť spôsobom, aby vlasy boli dlhšie a hustejšie.

celý článok

Stužková slávnosť

Stužková slávnosť

Stužková je ocenením, uctením si dospelosti, vyvrcholením nášho niekoľkoročného snaženia a k tomu patrí samozrejme oslava. Nebola by to ale stužková, skutočná slávnosť, ak by na nej neboli dievčatá krásne a skvelo vyzerajúce, teda aspoň by sa o to všetky nesnažili. Tento dôležitý okamžik sa vrýva do pamäte všetkým hlavne preto, že tá tréma pred dôležitou skúškou a následne uvoľnenie znamená obrovský skok do dospelosti.

celý článok

10 dôvodov prečo nosiť predlžené vlasy

10 dôvodov prečo nosiť predlžené vlasy

1.) Aplikácia predĺženia trvá niekoľko hodín alebo CLIP-IN spôsobom pár minút ale pol roka máte krásne, lesklé a hlavné dlhé, alebo hustejšie vlasy.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku