Ubytovanie

firmy - Články - Ubytovanie

Firemné konferencie a školenia

Firemné konferencie a školenia

Pripravujete firemné školenie, konferenciu, alebo chcete usporiadať team building v prírode a hľadáte vhodnú lokalitu s možnosťou ubytovania, konferenčnej sály a dostupných team buldingových aktivít?

celý článok

Romantický Valentín 2012 Bratislava

Romantický Valentín 2012 Bratislava

Deň Sv. Valentína, valentínsky pobyt s ubytovaním, valentínska romantická večera, valentínske prekvapenie a to všetko každý rok čaká na pravých zaľúbencov.

celý článok

Penzión - príjemné ubytovanie

Penzión - príjemné ubytovanie

Penzióny sú odjakživa určené na krátky pobyt s dobrou stravou a primeranou cenou. Kedysi boli penzióny bez služieb a vybavené len na to, aby si pocestný zložil hlavu, ráno sa naraňajkoval a šiel ďalej. Penzión bol vybavený jednoducho a väčšinou bol spojený s malou krčmou, či výčapom. Dnes sa však štandard niektorých penziónov približuje štandardu hotelov a niekedy ich, trúfame si povedať, aj  tromfne. Penzióny boli menšie ako hotely a prispôsobené základným potrebám ubytovaných hostí.

celý článok

Bratislava je na turistov pripravená

Bratislava je na turistov pripravená

Či už idete do Bratislavy rekreovať, stráviť príjemnú dovolenku, alebo pre obchodný, alebo akýkoľvek iný účel, mali by ste vedieť, že Bratislava disponuje množstvom hotelov a penziónov, ktoré sú na Vás pripravené.  Ak sa chystáte do Bratislavy, potom je pre Vás asi dôležité kde sa hotel, alebo penzión v Bratislave, či pri Bratislave nachádza. Ako je situovaný a ako je spojený s akoukoľvek časťou mesta i mimo neho. Pre uľahčenie hľadania čítajte tento článok až do konca.

celý článok

Prímestské penzióny sú vo výhode, alebo nevýhode?

Prímestské penzióny sú vo výhode, alebo nevýhode?

Prímestský penzión môže byť výhodou, ak ponúka kvalitné a lacné teda primerane „cenné“ služby oproti mestu. Môže byť aj riešením v prípade, že plánujete počas svojho pobytu navštevovať  mesto, pri ktorom sa penzión nachádza.  Ak porovnáme penzión napríklad s hotelom, potom v penziónoch vládne komornejšia atmosféra. Stravovacie služby a zábava počas dňa i večer sú dnes už samozrejmé aj pre penzión.  Ceny za služby sú v penziónoch výhodnejšie ako v hoteloch, teda nielen za jedlo zaplatíte menej ale aj za ubytovanie a v neposlednom rade aj za všetky služby, ktoré penzión poskytuje.

celý článok

Sú penzióny na Slovensku obľúbené?

Sú penzióny na Slovensku obľúbené?

Penzióny na Slovensku sú obľúbené vďaka tomu, že spĺňajú kritéria náročných zákazníkov a to nielen slovenských ale aj zo zahraničia. Avšak ak má byť penzión miestom odpočinku , oddychu, potom cena za ubytovanie zďaleka nerozhoduje o jeho kvalitách. Myslíte si, že všeobecne na Slovensku platí:  „najnižšia cena rovná sa najlepšia kvalita?“ Penzióny sú navštevované rovnako v lete ako v zime, ale iba vtedy, ak má penzión čo ponúknuť. Ale ani to nestačí, ak berieme do úvahy polohu penziónu. Ak sa penzión nachádza na odľahlom mieste a navyše má nekvalitné služby, potom je málo pravdepodobné, že ho niekto vyhľadá, vráti sa doň a bude o ňom písať, či rozprávať.

celý článok

Ubytovanie pri Bratislave

Ubytovanie pri Bratislave

Vyhovujúce ubytovanie v mestských častiach Bratislavy, kde sa vyžaduje štandardný komfort ubytovania s možnosťami relaxu a odpočinku, rekreácie a pobytu v prírode, dobrého jedla a muziky.

celý článok