predajňa svietidiel - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - predajňa svietidiel

predajňa svietidiel

Zobrazujú sa všetky predajňa svietidiel z článkov a recenzií z celej webstránky

LED svietidlá

LED svietidlá

Moderná doba nás neustále núti obzerať sa po inovatívnych a zároveň pokrokovejších výrobcoch, ktorí dokážu plniť estetickú a funkčnú stránku. Klasické žiarovky sú z pohľadu dizajnu nie veľmi vhodné a navyše sú veľmi nákladné i keď majú nízku obstarávaciu cenu. Pokiaľ do svojho interiéru hľadáte nadčasový sortiment v rámci dokonalého osvetlenia, tak sa zamerajte na LED svietidlá, ktorých prítomnosť spôsobuje moderný vzhľad. Zo štatistického hľadiska sú niekoľkonásobne úspornejšie a vynikajú dlhou životnosťou. V prípade, že ste majiteľ domu, kde sa nachádza veľké množstvo svietidiel s klasickými žiarovkami, tak ich nahradením za úspornejšie môžete ušetriť za rok slušnú sumu peňazí. Nenechajte sa od tohto kroku odradiť nízkou cenou tradičných svietidiel a doprajte svojmu rodinnému rozpočtu väčšiu slobodu. Úsporu energie pocítite už behom prvého roku používania.

celý článok

Lávové lampy

Lávové lampy

Hľadáte svieži prvok, ktorý by príjemne obohatil dizajn vašej izby? Chcete siahnuť po niečom jednoduchom, lacnom a predsa natoľko originálnom, že vám tento doplnok budú všetci závidieť. Aj napriek tomu, že lávové lampy nie sú celkom novým vynálezom a na trhu sú už niekoľko rokov, tak v novo vytvorenom prevedení dokážu vytvoriť nezameniteľný efekt jedinečnosti. Určite vás upútal výklad, kde stála netradičná lampička s atypickým svetelným efektom.

celý článok

Senzorové lampy

Senzorové lampy

Pokiaľ hľadáte ideálne riešenie svojho exteriéru s ohľadom na vyšší komfort a bezpečnosť, tak svoju pozornosť upriamte na senzorové lampy. Pokiaľ ste vlastníkmi rodinného domu, určite si vybavíte množstvo miest, ktoré by si zaslúžili viacej svetla. Ako to ale dosiahnuť bez toho, aby ste museli inštalovať nové rozvody s manuálnymi vypínačmi?

celý článok

Kúpeľňové svietidlá

Kúpeľňové svietidlá

Každá miestnosť si zaslúži svoje osvetlenie, ktoré dokáže splniť účelovú a estetickú funkciu. Pre každý priestor sa vyrábajú špecifické zdroje podľa povahy a charakteru miestnosti. Podľa jasných požiadaviek následne volíme presne definovanú kategóriu. Rovnako ako do kuchyne, tak aj do kúpeľni budeme potrebovať špecifické svietidlá, ktoré presne zapadnú do daného konceptu. Kto by si neprial mať elegantne ladenú kúpeľňu, kde si bude môcť dopriať chvíle pohody a kľudu. V dnešnej dobe stačí je výber svietidiel obrovský.

celý článok

Rustikálne svietidlá

Rustikálne svietidlá

Svietidlá v domácnosti sú dôležitou súčasťou ovplyvňujúcou estetickú stránku a samozrejme bezpečný pohyb. Pokiaľ si práve zariaďujete nový byt, máte celú záležitosť jednoduchšiu, nakoľko si môžete vybrať bytové doplnky, podlahu a ďalšie súčasti s ohľadom na osvetlenie, prípadne naopak. V prípade, že už ste vlastníkom nejakého bývania, tak možno uvažujete nad ich výmenou. Rekonštrukcia bytu alebo vylepšenie súčasného bývania v podobe nových svietidiel dokáže miestnostiam vniesť celkom jedinečnú podobu a zvýšenie komfortu. Najmä pokiaľ ide o „retro“ hit v podobe rustikálnych svietidiel. Tento druh osvetlenia prináša nový rozmer do vašich životov. Teraz sa môžete oddať typickému vidieckému štýlu, ktorý je v posledných rokoch veľmi obľúbený.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku