kamenárska výroba - Označenia firiem a článkov

firmy - Označenia firiem a článkov - kamenárska výroba

kamenárska výroba

Zobrazujú sa všetky kamenárska výroba z článkov a recenzií z celej webstránky

Predstavy klienta v Kamenárstve sa niekedy ťažko plnia

Predstavy klienta v Kamenárstve sa niekedy ťažko plnia

Ako uvádza jeden z majiteľov Kamenárstva Bratislava, firmy Apis, s r.o. Pán Juraj Klapáč: „Ešte stále máme čo zlepšiť „ a dodáva: „ten, kto vie ako sa prírodný kameň správa a aké ma vlastnosti už medzi nami nie je“ myslel tým, že nech sa človek v svojom obore akokoľvek snaží a vzdeláva, (v tomto prípade ide o kamenárstvo a kamenársku výrobu) nikdy nebude vedieť všetko.

celý článok

Výhody prírodného kameňa použitého na fasádu

Výhody prírodného kameňa použitého na fasádu

Prírodné kamene sa dnes používajú k skrášleniu rôznych pamiatok, pamiatkových budov a stavieb a navyše sú šetrné materiály k životnému prostrediu. Používajú sa v rôznych farebných odtieňoch, rôznych veľkostiach, dizajne  a v rôznych štruktúrach materiálu, ktorý má samotný kameň vždy iný a teda jedinečný.  Prírodný kameň sa používa a je populárny pri stavaní rôznych moderných bytov, rodinných domov, ktoré architekti čoraz viac využívajú na spestrenie samotnej fasády a na obloženie obrovských budov.

celý článok

Obklad krbu prírodným kameňom má mnoho výhod

Obklad krbu prírodným kameňom má mnoho výhod

Je jasné, že krb vyzerá dobre keď je obložený kameňom. Existuje veľa dôvodov prečo to urobiť a my Vám prinášame niekoľko výhod a rád, ktoré z nového postaveného krbu a zároveň obloženého prírodným kameňom vyplývajú.

celý článok

Vyberte si označenie firmy, recenzie alebo článku