Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery

firmy - Recenzie firiem - Recenzie ubytovania - Recenzie hotelov - Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery
Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery

Hotel Diery ponúka príjemné a komfortné ubytovanie v Terchovej v kompletne zrenovovaných 20 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC, LCD káblovou televíziou. K dispozícií sú aj rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok, prípadne pridania detskej postielky bez poplatku. Väčšina izieb má buď balkón alebo terasu. Okrem ubytovania v útulne zariadených izbách sú v ponuke hotela aj apartmány s vyšším štandartom a veľmi pekným výhľadom. V hoteli sa nachádzajú apartmány typu 2+1, 2+2+1 a 3+1 s oddelennými izbami. Na všetkých izbách je bezplatné wifi pripojenie na internet.

Hotel Diery sa nachádza v dedinke Terchová v prekrásnom prostredí Malej Fatry. Od apríla do októbra na Vás čaká Národný park Malá Fatra, kde na Vás čakajú Jánošíkové Diery a mnoho ďalších turistických chodníkov. V zimnej sezóne na Vás čaká lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone so 17 zjazdovkami v dĺžke 14km, 15 vlekmi, lanovkou a kabínkovou lanovkou s celkovou kapacitou až 10850 osôb za hodinu. Tieto parametre päťhviezdičkového lyžiarskeho strediska považovaného za jedno z najlepších v strednej Európe ponúkajú výborné podmienky na zjazdové lyžovanie, snowboarding či freeride.

Hotel Diery Vám ponúka príjemné posedenie v tradičnej Terchovskej kolibe. Koliba je štýlovo zariadená v ktorej vyhráva príjemná ľudová muzika a hlavne Vám ponúka výbornú poctivú domácu kuchyňu. Posedenie pri romantickom krbe s oddelenou fajčiarskou miestnosťou a kapacitou až 80 ľudí a letnou terasou s kapacitou 60 osôb robia s koliby ideálne miesto na organizovanie svadieb alebo firemných akcií. Domáca slovenská kuchyňa ponúka poctivé bryndzové halušky a kapustové strapačky, domáce bryndzové a mäsové pirohy, grilované špeciality z bravčovej panenky, špeciality z baraniny, domáce polievky, pečené kolená a rebrá, zabíjačkové špeciality ako aj klasickú slovenskú a stredoeurópsku kuchyňu s výberom vegetariánskych jedál. Nezabúda ani na špeciálnú bezlepkovú stravu - bezlepkové polievky a rôzne varianty domácich jedál.

Terchová je považovaná za najlepší východiskový bod pre obľúbenú turistickú trasu Jánošíkove Diery. Ide o skalný kaňon, kde sa spája neopakovateľná atmosféra dierového kaňonu s množstvom vodopádov a rebríkov. Súčasťou Jánošíkových Dier sú Dolné, Horné a Nové Diery v oblasti Veľkého Rozsutca. Môžete si tak vybrať medzi ľahšou turistickou trasou tzv. malý okruh Jánošíkových dier alebo stredne ťažkou trasou veľkým okruhom. Ak máte radi prírodu, turistiku, lyžovanie alebo snowboarding a hľadáte cenovo dostupné ubytovanie, hotel diery je výbornou voľbou. V každej sezóne nájdete na stránke hotela cenovo výhodné pobytové balíky na viac nocí. Počas zimnej lyžovačky si môžete rezervovať pobytové balíky spolu s viacdňovými skipasmi.


Firmu nájdete na webstránke Hotel Diery - ubytovanie Terchová

Fotky hotela v Terchovej


Ubytovanie v Terchovej - Hotel Diery má označenia

dovolenka na Slovensku, lyžovačka na Slovensku, Ubytovanie, ubytovanie Terchová,